Lietotāja pieslēgums

Noderīgi

13.07.2010 11:39
Veselība un skaistums

Kas ir palmings?

Palmings ir paņēmiens acu noguruma noņemšanai, ko sīki aprakstījis amerikāņu oftalmologs Beitss. Nosaukums „palmings” cēlies no vārda „palm”, kas angļu valodā nozīmē plauksta. Pamēģiniet apgūt šo panēmienu.


Darba pārtraukumā atbalsties ar elkoņiem uz galda. Siltas plaukstas uzlieciet vienu uz otras tādā veidā, lai viņas krustotos mazo pirkstiņu pamatnes rajonā. Izveidojušos „laiviņu” pielieciet pie acīm, aizsedzot tās.


Atliecieties no galda tā, lai pakausis, kakls un mugura būtu apmēram vienā līnijā. Ideālā gadījumā jums jābūt pilnīgi atslābinātam. Plaukstām cieši jāpieguļ pie vaigu kauliem un pieres, neradot nekādu spiedienu uz acu āboliem.


Tālākais ir tehnikas un jūsu fantāzijas ziņā! Palminga mērķis ir pilnīgas tumsas apcerēšana. Ja acu priekšā Maļēviča „Melnā kvadrāta” vietā peld krāsaini apļi, mudž punktiņi un puteklīši, centieties atslābināties.


Padomājiet par kaut ko ļoti labu, uz dažām minūtēm atraujieties no darba radītās burzmas. Mēģiniet stādīties priekšā dažādus patīkamus attēlus (katram tie būs savādāki).


Pat, ja jums pirmajā reizē pilnīgu tumsu ieraudzīt neizdosies, tā nebūs liela bēda. Īslaicīgais gaismas trūkums, plaukstu siltums un atpūta lieliski atslābinās un nomierinās jūsu acis.


No visu acu vingrinājumiem palmings ir vispatīkamākais. Tāpēc, ja jūs ar šo vingrinājumu nodarbojieties darba laikā un vietā, labāk uzlieciet sev modinātāju uz 10 – 15 minūtēm, lai jūs nevajadzētu modināt.

 

Esat lasījuši?